PASĀKUMI

Atvērtajai mājai – 10.reize!

Atvērta mājaAr apaļu skaitli reklāmas projekts “Atvērtā māja” šī gada 10. jūlijā atzīmēja 10.reizi. Šoreiz SIA “LVKV” komanda bija parūpējušies par ko īpašu. Rīkotais pasākums Valmieras pagastā, privātmāju ciematā “Poķi” piedāvāja ko nebijušu – vienstāvu dzīvojamās mājas projektu. Lielais apmeklētāju skaits apliecina arī to, ka par šāda veida privātmāju projektiem interese tikai pieaug, jo pēc mājas apskates ideja guva daudz un dažādas pozitīvas atsauksmes. Kā liecina interesentu viedoklis, māju galvenokārt raksturo trīs atslēgas vārdi – komforts, gaume un mājīgums.

Lasīt tālāk ...

LVKV lepojas – mūsu Aleksandrs

Kate un Aleksandrs JevdokimoviKonkursa “Viena diena manā mūžā” ietvaros, pēc mūsu darbinieka meitas Kates iniciatīvas, Aleksandrs kļuva par video galveno varoni. Pēc autoavārijas viņš atrodas ratiņkrēslā, taču neskatoties uz to, Aleksandrs turpina cītīgi attīstīt vairākus talantus. Viņš dzied un apmeklē nodarbības Valmieras mūzikas skolā, dodas trenēties uz sporta zāli un profesionālajā jomā ieguvis izglītību, sniedzot dažādus IT pakalpojumus.

Lasīt tālāk ...

Atvērtā māja privatmāju ciematā "Poķi"

Atvērtā māja privatmāju ciematā "Poķi"Turpinot jau iepriekš veiksmīgi aizsākto tradīciju, šī gada 18.oktobrī SIA “Latio vērtētāji un konsultanti Vidzemē” (SIA “LV&KV”) jau devīto reizi rīkoja reklāmas projektu “Atvērtā māja”. Pasākums norisinājās privātmāju ciematā “Poķi”, Valmieras pagastā, kura laikā apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar teicamas kvalitātes jaunuzceltu divstāvu dzīvojamo māju. Interesenti atzina, ka dzīvojamās mājas kvalitāte un stils ir augstā līmenī, kā arī tā liecina par ļoti nepieciešamu iezīmi - mājīgumu.

Lasīt tālāk ...

Mēs esam ne tikai profesionāļi savā jomā, bet arī pārstāvam profesionālu basketbola sporta komandu

0 lvkvSIA “Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē” (“LV&KV”) ir uzņēmums, kas investē ne tikai nekustamo īpašumu ilgtermiņa projektos, bet arī dažādos sporta pasākumos un aktivitātēs. Tieši tāpēc, kā viens no sponsoriem, jau vairākus gadus mēs sniedzam atbalstu “Valmiera Glass ViA” basketbola komandai.

Šī gada 26.februārī “Valmiera Glass ViA” basketbola komanda, kurā katras sezonas spēlē cīņā dodas arī mūsu uzņēmuma darbinieks Klāvs Dubults, savā laukumā uzņēma “Liepājas Basketbola” komandu.

Lasīt tālāk ...

Izstāde "Plenērs Trikātā"

Izstāde "Plenērs Trikātā"No trešdienas, 3.augusta, tirdzniecības centrā "R32″ apskatāma Valmieras mākslas vidusskolas audzēkņu darbu izstāde "PLENĒRS TRIKĀTĀ"
Valmieras Mākslas vidusskolas audzēkņi katru vasaru dodas strādāt ārpus skolas sienām, kur var iedvesmoties no krāšņās Latvijas dabas. Šī izstāde dod ieskatu tepat netālu esošās Trikātas skaistumā. Senās Tālavas noslēpumainā vide un pilsdrupas, dižkoki un Abuls devuši Mākslas vidusskolas audzēkņiem iespēju to atklāt savos mākslas darbos- zīmējumos, ainavu gleznojumos, studijās.

Lasīt tālāk ...