Pārdod lauku saimniecību Smiltenes novadā

Pārdod lauku saimniecību Smiltenes novadā Pārdod lauku saimniecību Smiltenes novadā

Pārdod skaistu, iekoptu lauku saimniecību Smiltenes novada Launkalnes pagastā. Saimniecības darbības virzieni ir kokapstrāde, netradicionālā lauksaimniecība, tūrisms un kosmētikas ražošana.

Saimniecība nodarbojas ar dažādu dzīvnieku (50 dažādu sugu putni- fazāni, strausi u.c. dzīvnieki- pundurkazas u.c.) un zivju (karpas, karūsas, stores, sami u.c.) audzēšanu. Atpūtas vietā pieejamas naktsmītnes, telts un piknika vieta, bērnu rotaļu laukums, peldvieta. Gida pavadībā iespējams doties ekskursijā pie eksotiskajiem dzīvniekiem un putniem. Labiekārtotā un ainaviskā vide ir kā radīta ģimenes atpūtai, ceļojošiem tūristiem un dažādu pasākumu un sporta spēļu organizēšanai. Tūristiem tiek piedāvātās 3 labiekārtotas mājiņas un neierobežots telšu vietu skaits. Katru gadu apmeklētāju skaits aug apmēram par 10-15%. 2018.gada sezonā zoodārzu apmeklēja vairāk kā 4200 apmeklētāju. Arī dzīvnieku kolekcija katru gadu tiek papildināta.

Saimniecībai piederošais nekustamais īpašums sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 12.6 ha (t.sk., 5.6 ha lauksaimniecības zeme un 5.6 ha meži), divstāvu dzīvojamās mājas (154.6 m2), saimniecības ēkas un pirts (sauna, ģērbtuve + priekštelpa, duša un vanna, banketzāle (līdz 20 personām)). Divstāvu mājā ir trīs guļamistabas, viesistaba, virtuve ar ēdamtelpu, halle ar kamīnu, kabinets, WC un vannas istaba. Mājā ir karstā gaisa apkure ar kamīnu, gaisa siltumsūknis. Vietējais ūdensvads un kanalizācija. Garāža divām automašīnām, malkas šķūnis. Ērta piebraukšana. Pieejamas visas komunikācijas.

Īpašums atrodas 5 km no Vidzemes šosejas, tuvākā pilsēta ir Smiltene (23 km). Tuvējā Launkalnes ciemā ir skola un bērnu dārzs, gar īpašumu kursē skolnieku autobuss.

Lielisks piedāvājums, kur turpināt un attīstīt jau izveidotu biznesu.

 

Papildus informācija

  • Novads / pagasts: Smiltenes novads/Launkalnes pagasts
  • Ciems: ---
  • Platība kv. m.: ---
  • Zemes platība kv. m.: 126000
  • Pielietojums: Nav zināms
  • Cena: 195 000 EUR
  • Kontaktpersona: Birojs - t. 64207022, info@lvkv.lv
Skatīts 10311 reizes